BEZPŁATNE

Szkolenie okresowe z zakresu BHP 
dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami

realizowane na zlecenie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Bydgoszczy zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Adresaci szkolenia: Szkolenie jest przeznaczone dla:

a)  pracodawców, w szczególności pracodawców małych i średnich przedsiębiorstw, w tym rejestrujących działalność gospodarczą po raz pierwszy, w szczególności prowadzących działalność gospodarczą w sektorach przetwórstwa przemysłowego, handlu, naprawy pojazdów samochodowych,  opieki zdrowotnej, pomocy społecznej, budownictwie, transporcie, edukacji i gospodarce magazynowej.

b) innych osób kierujących pracownikami (mistrzów, brygadzistów, kierowników  wydziałów i innych komórek organizacyjnych)

 Celem szkolenia jest uzyskanie i uaktualnienie przez uczestnika szkolenia wiedzy i umiejętności w zakresie:

a)      przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy związanych z wykonywaną pracą,

b)      zagrożeń związanych z wykonywaną pracą,

c)       metod ochrony przed zagrożeniami oraz postępowania w przypadku ich zaistnienia,

d)      świadomości znaczenia bezpieczeństwa w pracy.

Terminy listopadowych szkoleń są już dostępne na stronie internetowej! Szczegóły tutaj:http://www.pracodawcy.info.pl/news/bezp_atne_szkolenie_okresowe_z_zakresu_bhp_dla_pracodawc_w_w_listopadzie.html

Miejsce szkolenia: o dokładnym adresie szkolenia poinformujemy na 3 dni przed planowanym terminem szkolenia

Celem zgłoszenia na szkolenie proszę o przesłanie skanu wypełnionego formularza zgłoszeniowego mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ze wskazaniem terminu szkolenia najpóźniej na 4 dni przed wybranym terminem szkolenia.

Organizator szkolenia: „Pracodawcy Pomorza i Kujaw” Związek Pracodawców, ul. Gdańska 141/3/ 6, 85-022  Bydgoszcz, nr KSU: 02/02/2005/052

Kontakt: Joanna Paprocka, tel. 601 773 145, email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj.