W dniu 18 stycznia o godz. 10:00 w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy odbyło się pierwsze w tym roku posiedzenie Członków Prezydium Sejmiku Gospodarczego Województwa Kujawsko – Pomorskiego.

Celem posiedzenia było wskazanie kandydata oraz jego zastępcy do składu Komitetu Monitorującego oraz sprawy bieżące.

W spotkaniu udział wziął Prezes KPZHiU – Bernard Kończak.

13 stycznia w Nakielskim Ośrodku Kultury  odbyło się Gminne Spotkanie Noworoczne. Była to okazja do podsumowania 2022 roku oraz życzenia na nowy 2023 rok.

W sali konferencyjnej zgromadzili się: przedstawiciele władz, radni Rady Miejskiej i powiatowi, przedsiębiorcy, służby mundurowe, członkowie stowarzyszeń, organizacji pożytku publicznego, organizacji politycznych i społecznych, pracownicy Urzędu Miasta i Gminy Nakło nad Notecią oraz jego jednostek organizacyjnych, a także inni goście. Na zaproszenie Pana Burmistrza Nakła nad Notecią oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w  spotkaniu wziął udział Prezes Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Handlu i Usług – Pan Bernard Kończak.

O oprawę muzyczną wydarzenia zadbał Zespół Pieśni i Tańca Krajna, który w roku ubiegłym obchodził jubileusz 45-lecia istnienia.

W dniu 21 grudnia 2022 roku w siedzibie Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Handlu i Usług w Bydgoszczy odbyło się spotkanie przedświąteczne z Panem Posłem Janem Szopińskim, w którym uczestniczyli członkowie Zarządu oraz pracownicy KPZHiU.

Wizyta Pana Posła przebiegła w bardzo miłej, przedświątecznej atmosferze.

Na koniec wszyscy obecni złożyli sobie wzajemnie życzenia świąteczno-noworoczne.

 

W dniu 14 grudnia 2022 roku w biurze KPZHiU, które mieści się na targowisku Białym w Fordonie odbyło się posiedzenie Rady Targowiska.

Tematem spotkania były sprawy bieżące i podsumowujące mijający 2022 rok.

Na koniec przedstawiciel Zarządu Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Handlu i Usług w Bydgoszczy złożył wszystkim zebranym życzenia świąteczno-noworoczne.

 

 

Z okazji Święta Kupca oraz zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w minioną sobotę (10 grudnia) na Targowisku „Białe” odbyło się przedświąteczne spotkanie zorganizowane przez Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie Handlu i Usług w Bydgoszczy

Święty Mikołaj dla każdego miał coś słodkiego.

Obecnych kupców Targowiska ugoszczono tradycyjną wojskową grochówką.

Wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu bardzo dziękujemy i życzymy owocnej sprzedaży oraz udanych przedświątecznych zakupów.

Zarząd Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Handlu i Usług w Bydgoszczy