Ministerstwo Rozwoju ogłosiło konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Działania 2.1 Wsparcie inwestycji w infrastrukturę B+R przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

 Dofinansowanie przeznaczone jest na wsparcie tworzenia lub rozwoju centrów badawczo-rozwojowych poprzez inwestycje w aparaturę, sprzęt, technologie i inną niezbędną infrastrukturę, która służyć będzie prowadzeniu prac badawczo-rozwojowych na rzecz tworzenia innowacyjnych produktów i usług.

Czytaj więcej...

W minioną sobotę (5 grudnia ) na Targowisku „Białe” odbył się festyn Mikołajkowy zorganizowany przez Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie Handlu i Usług w Bydgoszczy. Festyn cieszył się dużym zainteresowaniem nie tylko klientów, ale również samych kupców. W czasie trwania imprezy zaszczycili nas swoją obecnością zaproszeni goście: Łukasz Schreiber – Poseł na Sejm RP,  Jan Szopiński -  Wiceprzewodniczący Rady Miasta Bydgoszczy, Lech Zagłoba-Zygler - Wiceprzewodniczący Rady Miasta Bydgoszczy oraz Andrzej Młyński – Przewodniczący Rady Osiedla Tatrzańskiego.

Targowisko odwiedził również Święty Mikołaj, który dla każdego miał coś słodkiego.

Podczas festynu Mikołajkowego ugoszczono naszych kontrahentów – kupców Targowiska tradycyjną wojskową grochówką.

Wszystkim, którzy uczestniczyli w festynie bardzo dziękujemy i życzymy udanych przedświątecznych zakupów.

 

Zarząd Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Handlu i Usług w Bydgoszczy

 

W sobotę 5 grudnia br w godzinach 10:00 – 12:00

na Targowisku „Białe” w Fordonie

odbędzie się Festyn Mikołajkowy.

Zarząd Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Handlu i Usług w Bydgoszczy

zaprasza  Kupców prowadzących działalność gospodarczą na targowisku

oraz członków KPZHiU na pyszną grochówkę.

 

Serdecznie Zapraszamy !

Zbliża się 97 rocznica odzyskania niepodległości. Oficjalne uroczystości Święta Niepodległości w naszym województwie obchodzone będą od 10 do 13 listopada w Toruniu na Rynku Staromiejskim, Cmentarzu Komunalnym, oraz Kościele Garnizonowym na pl. św. Katarzyny, w którym odprawiona zostanie  uroczysta msza św. w intencji Ojczyzny.. Na zaproszenie Wojewody i Marszałka w uroczystościach weźmie udział Prezes KPZHiU Jan Sielski.

Czytaj więcej...