W dniu 11 maja br o godz. 10.30 w Restauracji Co w Bydgoszczy Związek Pracodawców – Dzierżawców i Właścicieli Rolnych zorganizował Seminarium i Walne Zebranie Członków Związku. Na zaproszenie Prezesa Związku Pana Romana Wiatrowskiego w seminarium oraz zebraniu uczestniczył Prezes KPZHiU Pan Jan Sielski oraz Dyrektor  KPZHiU Leszek Rutkowski.

Czytaj więcej...

Zasłużonemu i wieloletniemu działaczowi

Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Handlu i Usług w Bydgoszczy

oraz  członkowi Komisji Rewizyjnej obecnej kadencji

 

Panu Jarosławowi Wilińskiemu

serdeczne wyrazy współczucia z powodu śmierci Matki

 

składa

Zarząd, Komisja Rewizyjna oraz Pracownicy KPZHiU w Bydgoszczy

Kilometry Dobra to kampania organizowana przez Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu już po raz drugi. Ma ona za zadanie wspierać organizacje charytatywne w gromadzeniu funduszy na cele statutowe oraz rozwój działalności. Zebrane pieniądze są zamieniane na monety jednozłotowe i biorą udział w próbie pobicia rekordu Guinnessa w kategorii „najdłuższy szereg monet o jednym nominale”.

Czytaj więcej...

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego współpracująca z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, że rozpoczyna się nabór do udziału w XVIII edycji Konkursu Polski Produkt Przyszłości. Celem Konkursu  jest promocja i upowszechnianie osiągnięć twórców innowacyjnych produktów, które mają szansę zaistnieć na rynku polskim. Do Konkursu mogą przystąpić jednostki naukowe, przedsiębiorcy i konsorcja. Udział w Konkursie jest bezpłatny.

Czytaj więcej...

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego we współpracy z ośrodkiem EEN przy Instytucie Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego, Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych Unii Europejskiej (KPK PB UE) oraz Narodowym Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) serdecznie zapraszają do udziału w spotkaniach brokerskich "International Networking Day on Factories of the Future", które odbędą się 19 maja 2015 r. w Warszawie.

Czytaj więcej...