Wyniki konsultacji  na targowisku Białym w Fordonie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Na portalu informacyjnym infofordon.pl w ciągu 2 dni artykuł pt: „Znamy wyniki wczorajszych konsultacji na Białym targowisku w Fordonie” Miłosza Sałacińskiego przeczytało 1011 internautów.

Za nami ostatni w tym roku koncert Arie na plaży. W miniony piątek usłyszeliśmy takie utwory jak: arie „Kto me usta całuje", „Przetańczyć całą noc", pieśń „Besame mucho" i wiele innych zakończonych „Barceloną" śpiewaną przez wszystkich artystów i publiczność, która jak zwykle dopisała


Podczas koncertu, który odbył się 7 sierpnia na plaży głównej w Pieczyskach wśród publiczności rozlosowano atrakcyjne nagrody a także podziękowano partnerom imprezy.

Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie Handlu i Usług w Bydgoszczy, które jest oficjalnym partnerem imprezy  reprezentowali Prezes Jan Sielski oraz Wiceprezes Zbigniew Dąbrowski.

KPZHiU na ręce Prezesa otrzymało podziękowanie za wsparcie imprezy.

 

galeria zdjęć

Czytaj więcej...

23 i 24 maja 2015 r. odbyła się XIX Inowrocławska Wystawa Gospodarcza podczas, której wręczono nagrody laureatom konkursu „Najlepszy Produkt Roku Inowrocław 2015″.

Kapituła konkursu przyznała ten tytuł Zakładom Mięsnym “Viando” za serię produktów słoikowych Nowe Smaki Viando.

Czytaj więcej...

Dnia 22 maja br. w siedzibie Kujawsko - Pomorskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy odbyło się Walne Zgromadzenie Delegatów.

 W obradach Walnego Zgromadzenia Delegatów wzięli udział delegaci z Cechów zrzeszonych w Izbie oraz zaproszeni goście, w tym również Prezes Kujawsko- Pomorskiego Zrzeszenia Handlu i Usług w Bydgoszczy Jan Sielski. 

Czytaj więcej...

W dniu 20.05.2015 r. w Urzędzie Miasta Inowrocławia odbyło się posiedzenie Kapituły Konkursu "Najlepszy Produkt Roku - Inowrocław 2015". W pracach Kapituły z ramienia Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Handlu i Usług w Bydgoszczy uczestniczył Leszek Rutkowski Dyrektor KPZHiU w Bydgoszczy.

Czytaj więcej...