W dniu 16 stycznia 2015 r. odbyło się spotkanie noworoczne członków i sympatyków Kujawsko-Pomorskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy.

Oprócz rzemieślników i przedsiębiorców w sali konferencyjnej przy ul. Piotrowskiego 11 stawili się także przedstawiciele władz miasta, województwa oraz stowarzyszeń działających w Bydgoszczy. Wśród zaproszonych gości w spotkaniu uczestniczył Prezydent Rafał Bruski, Wojewoda Ewa Mes,  Przewodniczący Rady Miasta Bydgoszczy Zbigniew Sobociński, a także Prezes Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Handlu i Usług w Bydgoszczy – Jan Sielski.

Czytaj więcej...

Od 1 stycznia 2015 r. wejdą w życie przepisy, w myśl których, kolejne grupy zawodowe będą musiały rejestrować sprzedaż za pomocą kasy fiskalnej - niezależnie od uzyskanego obrotu.

Czytaj więcej...

W dniu 12 listopada, jak co roku przy okazji Święta Zmarłych Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Stefan Zeyda oraz Wiceprezesi Zbigniew Dąbrowski oraz Bernard Kończak, a także Dyrektor Leszek Rutkowski w nastroju zadumy zapalili znicze i złożyli kwiaty na grobach, tych których wśród nas już nie ma, lecz pozostają w naszej pamięci: Prezesa Jana Macioszczyka oraz koleżanek i kolegów związanych z KPZHiU: Henryka Tobolskiego, Anity oraz Zdzisława Wiśniewskich.

Czytaj więcej...

Zarząd Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Handlu i Usług w Bydgoszczy

z przykrością informuje, iż  w dniu 03.11.2014 r. zmarł 

Lech Dąbrowski

długoletni członek naszej organizacji,

odznaczony Złotą Odznaką Naczelnej Rady Zrzeszeń Handlu i Usług w Warszawie

oraz Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski

Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się dnia 06.11.2014 r.

o godz. 12.45 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo w Bydgoszczy