W dniu 9 października 2014 r. w Sali Białej Urzędu Miasta Poznania odbyła się konferencja naukowa: Handel i Usługi – Poznań 2020 rok zorganizowana z okazji jubileuszu 110 lat działalności Wielkopolskiego Zrzeszenia Handlu i Usług.

Jubileusz 110-lecia WZHiU w Poznaniu był bardzo miłą i podniosłą uroczystością, w której udział wzięli goście z całej Polski.

Na zaproszenie Prezesa Wielkopolskiego Zrzeszenia Handlu i Usług w uroczystym spotkaniu oraz sesji jubileuszowej z okazji 110-lecia Wielkopolskiego Zrzeszenia  uczestniczyli Zbigniew Dąbrowski oraz Bernard Kończak -Wiceprezesi KPZHiU w Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

W dniu 9 października 2014 r. Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy rozpoczęła działalność Szkoły Biznesu poprzez podpisanie umowy partnerskiej z Maastricht School of Management dotyczącej realizacji studiów Executive MBA w Bydgoszczy

W uroczystości udział wzięli: Ambasador Królestwa Holandii, J. E. Mr. Paul Bekkers, Wojewoda Kujawsko-Pomorski Ewa Mes oraz Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski. Na zaproszenie Wyższej Szkoły Gospodarki w inauguracji Szkoły Biznesu MBA udział wzięli Prezes KPZHiU Jan Sielski oraz Dyrektor KPZHiU Leszek Rutkowski.

Czytaj więcej...

Wyższa Szkoła Gospodarki obchodzi w tym roku  25 rocznicę powstania uczelni. Jubileuszowa inauguracja roku akademickiego 2014/2015 odbyła się 4 października 2014 r. i była szczególnie uroczysta.

Czytaj więcej...

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (TARR) serdecznie zaprasza przedsiębiorców do udziału w konferencji Europejski Tydzień Kreatywności, która odbędzie się 28-29 października w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Toruńskim Parku Technologicznym.

Czytaj więcej...

Rozpoczęła się dziewiąta edycja konkursu dla pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne Lodołamacze 2014, której organizatorem jest Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych. Ideą konkursu Lodołamacze jest wyłonienie i nagradzanie osób prywatnych i pracodawców wybitnie angażujących się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia społecznego i zawodowego.

Czytaj więcej...