W dniu 17.06.2014 r. Komisja Gospodarki Przestrzennej Rady Miasta Bydgoszczy zaprosiła na posiedzenie do Ratusza przedstawicieli Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Handlu i Usług w Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

W dniu 11 czerwca br. o godz. 10:00 w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy odbyło się kolejne posiedzenie Prezydium Sejmiku Gospodarczego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Czytaj więcej...

W dniu 6 czerwca 2014 r. w Muzeum Wodociągów odbyło się Zgromadzenie Ogólne Członków „Pracodawców Pomorza i Kujaw” W spotkaniu uczestniczyli m.in. Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski, Prezydent  Sejmiku Gospodarczego Województwa Kujawsko-Pomorskiego Krzysztof Sikora oraz inni przedstawiciele administracji rządowej, samorządów, instytucji otoczenia biznesu a także przedsiębiorcy.

Czytaj więcej...

W dniu 11 czerwca 2014 r., w Dworze Artusa odbyła się XIV Gala Wręczenia Nagród Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego. Podczas uroczystości zostały wręczone przez marszałka Piotra Całbeckiego  prestiżowe nagrody za wysokie dokonania w obszarach działalności naukowej, edukacyjnej,  kulturalnej, społecznej, biznesowej.

Uroczystą Galę uświetnił  występ Stanisława Soyki, a uczestniczył w tym wydarzeniu Prezes Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Handlu i Usług – Jan Sielski

Pracodawcy Pomorza i Kujaw rozpoczęli cykl spotkań dyskusyjnych w największych miastach regionu. Spotkania realizowane są w ramach projektu „Dialog pracodawców Pomorza i Kujaw”.Spotkanie w Bydgoszczy "Dialog społeczny w regionie kujawsko-pomorskim - najlepsze rozwiązania dla przedsiębiorców" odbyło się 10 czerwca 2014 r. w Hotelu "Pod Orłem”.

Czytaj więcej...