Ośrodek sieci Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego po raz kolejny przyłącza się do obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonej Energii organizując seminarium dla przedsiębiorców z województwa kujawsko-pomorskiego dotyczące możliwości pozyskania środków na inwestycje w działania poświęcone poprawie efektywności energetycznej. Seminarium pn. „Dofinansowanie na rzecz poprawy efektywności energetycznej oraz niskoemisyjnej i zasobooszczędnej gospodarki - oferta NFOŚiGW” odbędzie się 23 czerwca 2014 roku w Toruńskim Parku Technologicznym.

Czytaj więcej...

W dniu 13 czerwca 2014 r. odbyło się spotkanie Rady Wojewódzkiej SLD i kandydatów do Parlamentu Europejskiego w Kujawsko-Pomorskiem, na które przybył Przewodniczący SLD Leszek Miller.

Czytaj więcej...

Przedsiębiorco! Eksportujesz? Chcesz poprawić wyniki Twojej firmy i wzmocnić jej konkurencyjność na zagranicznym rynku? Skorzystaj z bezpłatnych szkoleń z zakresu eksportu i Społecznej Odpowiedzialności Biznesu w ramach projektu „Klucz do eksportu – szkolenia dla MMŚP”!

Czytaj więcej...

W dniu 28 maja 2014 roku w siedzibie Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Handlu i Usług w Bydgoszczy odbył się XXXVIII Zwyczajny Zjazd Delegatów KPZHiU w Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

To już 18 edycja konkursu, którego celem jest m.in. wyróżnienie i promocja produktów lub usług z regionu inowrocławskiego, promowanie wizerunku zaangażowanych firm przyczyniających się do rozwoju regionu, a także przekonanie mieszkańców do produktów wytworzonych lokalnie, w oparciu o lokalne surowce i cechujących się wysoką jakością.

Czytaj więcej...