Zarząd Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Handlu i Usług w Bydgoszczy

z przykrością informuje, iż  w dniu 03.11.2014 r. zmarł 

Lech Dąbrowski

długoletni członek naszej organizacji,

odznaczony Złotą Odznaką Naczelnej Rady Zrzeszeń Handlu i Usług w Warszawie

oraz Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski

Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się dnia 06.11.2014 r.

o godz. 12.45 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo w Bydgoszczy

W dniu 9 października 2014 r. w Sali Białej Urzędu Miasta Poznania odbyła się konferencja naukowa: Handel i Usługi – Poznań 2020 rok zorganizowana z okazji jubileuszu 110 lat działalności Wielkopolskiego Zrzeszenia Handlu i Usług.

Jubileusz 110-lecia WZHiU w Poznaniu był bardzo miłą i podniosłą uroczystością, w której udział wzięli goście z całej Polski.

Na zaproszenie Prezesa Wielkopolskiego Zrzeszenia Handlu i Usług w uroczystym spotkaniu oraz sesji jubileuszowej z okazji 110-lecia Wielkopolskiego Zrzeszenia  uczestniczyli Zbigniew Dąbrowski oraz Bernard Kończak -Wiceprezesi KPZHiU w Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

W dniu 9 października 2014 r. Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy rozpoczęła działalność Szkoły Biznesu poprzez podpisanie umowy partnerskiej z Maastricht School of Management dotyczącej realizacji studiów Executive MBA w Bydgoszczy

W uroczystości udział wzięli: Ambasador Królestwa Holandii, J. E. Mr. Paul Bekkers, Wojewoda Kujawsko-Pomorski Ewa Mes oraz Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski. Na zaproszenie Wyższej Szkoły Gospodarki w inauguracji Szkoły Biznesu MBA udział wzięli Prezes KPZHiU Jan Sielski oraz Dyrektor KPZHiU Leszek Rutkowski.

Czytaj więcej...

Wyższa Szkoła Gospodarki obchodzi w tym roku  25 rocznicę powstania uczelni. Jubileuszowa inauguracja roku akademickiego 2014/2015 odbyła się 4 października 2014 r. i była szczególnie uroczysta.

Czytaj więcej...