Zarząd Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Handlu i Usług w Bydgoszczy

informuje, iż po weryfikacji formalno-prawnej

potwierdza, iż w Zwyczajnym Wyborczym Zjeździe Delegatów

uczestniczyć mogą wszystkie osoby, które złożyły oświadczenia

potwierdzające chęć uczestnictwa w Zjeździe tj. 24 osoby.

Odliczenie VAT od zakupu czy eksploatacji samochodów osobowych uzależniona będzie od sposobu jego wykorzystywania. Od wydatków związanych z używaniem samochodu osobowego zarówno w działalności gospodarczej jak i potrzeby prywatne będzie można odliczyć 50% VAT (bez limitu kwotowego).

Czytaj więcej...

W dniu 3 kwietnia 2014 r., o godzinie 11:00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta Bydgoszczy (ul. Jezuicka 1, II piętro)  odbędzie się konferencja informacyjno-promocyjna na rzecz upowszechnienia i podsumowania IV edycji projektu pn. „Nauczyciel zawodu w praktyce”.

Czytaj więcej...

W dniu 21 marca 2014 o godzinie 11:00 w Urzędzie Miasta Bydgoszczy odbyła się konferencja Banku Pekao S.A. organizowana pod patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy, zatytułowana „Raport o sytuacji mikro i małych firm w roku 2013”.

Czytaj więcej...

Urząd Marszałkowski wspólnie z Toruńską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza przedsiębiorców naszego województwa na spotkanie „Rozwój regionalnej gospodarki na styku dwóch perspektyw finansowych Unii Europejskiej”, które odbędzie się w ramach cyklu pięciu spotkań z przedsiębiorcami naszego regionu.

Czytaj więcej...