Z okazji 70 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki i Prezydent Miasta Torunia Michał Zaleski zaprosili władze Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Handlu i Usług w Bydgoszczy na uroczystości upamiętniające rocznicę Powstania.

Czytaj więcej...

W dniu 17.06.2014 r. Komisja Gospodarki Przestrzennej Rady Miasta Bydgoszczy zaprosiła na posiedzenie do Ratusza przedstawicieli Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Handlu i Usług w Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

W dniu 11 czerwca br. o godz. 10:00 w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy odbyło się kolejne posiedzenie Prezydium Sejmiku Gospodarczego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Czytaj więcej...

W dniu 6 czerwca 2014 r. w Muzeum Wodociągów odbyło się Zgromadzenie Ogólne Członków „Pracodawców Pomorza i Kujaw” W spotkaniu uczestniczyli m.in. Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski, Prezydent  Sejmiku Gospodarczego Województwa Kujawsko-Pomorskiego Krzysztof Sikora oraz inni przedstawiciele administracji rządowej, samorządów, instytucji otoczenia biznesu a także przedsiębiorcy.

Czytaj więcej...