W dniu 11 czerwca 2014 r., w Dworze Artusa odbyła się XIV Gala Wręczenia Nagród Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego. Podczas uroczystości zostały wręczone przez marszałka Piotra Całbeckiego  prestiżowe nagrody za wysokie dokonania w obszarach działalności naukowej, edukacyjnej,  kulturalnej, społecznej, biznesowej.

Uroczystą Galę uświetnił  występ Stanisława Soyki, a uczestniczył w tym wydarzeniu Prezes Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Handlu i Usług – Jan Sielski

Pracodawcy Pomorza i Kujaw rozpoczęli cykl spotkań dyskusyjnych w największych miastach regionu. Spotkania realizowane są w ramach projektu „Dialog pracodawców Pomorza i Kujaw”.Spotkanie w Bydgoszczy "Dialog społeczny w regionie kujawsko-pomorskim - najlepsze rozwiązania dla przedsiębiorców" odbyło się 10 czerwca 2014 r. w Hotelu "Pod Orłem”.

Czytaj więcej...

Ośrodek sieci Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego po raz kolejny przyłącza się do obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonej Energii organizując seminarium dla przedsiębiorców z województwa kujawsko-pomorskiego dotyczące możliwości pozyskania środków na inwestycje w działania poświęcone poprawie efektywności energetycznej. Seminarium pn. „Dofinansowanie na rzecz poprawy efektywności energetycznej oraz niskoemisyjnej i zasobooszczędnej gospodarki - oferta NFOŚiGW” odbędzie się 23 czerwca 2014 roku w Toruńskim Parku Technologicznym.

Czytaj więcej...

W dniu 13 czerwca 2014 r. odbyło się spotkanie Rady Wojewódzkiej SLD i kandydatów do Parlamentu Europejskiego w Kujawsko-Pomorskiem, na które przybył Przewodniczący SLD Leszek Miller.

Czytaj więcej...

Przedsiębiorco! Eksportujesz? Chcesz poprawić wyniki Twojej firmy i wzmocnić jej konkurencyjność na zagranicznym rynku? Skorzystaj z bezpłatnych szkoleń z zakresu eksportu i Społecznej Odpowiedzialności Biznesu w ramach projektu „Klucz do eksportu – szkolenia dla MMŚP”!

Czytaj więcej...