18 maja br. w Operze Nova odbył się finał Złotej Setki Pomorza i Kujaw 2014. Uroczysta Gala Laureatów, organizowana co roku, pod patronatem "Gazety Pomorskiej" i Urzędu Marszałkowskiego..

Pod lupę wzięto duże, średnie i małe przedsiębiorstwa działające na terenie, na jakim ukazuje się "Gazeta Pomorska".

Czytaj więcej...

Spotkanie odbędzie  się  28 maja 2015 w Bydgoszczy objęte zostało patronatem Ministra Skarbu Państwa i  zakłada zarówno prezentacje multimedialne, debaty jak i spotkania „stolikowe”.

Osoby zainteresowane prosimy o potwierdzanie chęci udziału w spotkaniu poprzez rejestrację na stronie  http://www.gpw.pl/kapital-dla-rozwoju

Czytaj więcej...

W dniu 11 maja br o godz. 10.30 w Restauracji Co w Bydgoszczy Związek Pracodawców – Dzierżawców i Właścicieli Rolnych zorganizował Seminarium i Walne Zebranie Członków Związku. Na zaproszenie Prezesa Związku Pana Romana Wiatrowskiego w seminarium oraz zebraniu uczestniczył Prezes KPZHiU Pan Jan Sielski oraz Dyrektor  KPZHiU Leszek Rutkowski.

Czytaj więcej...

Zasłużonemu i wieloletniemu działaczowi

Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Handlu i Usług w Bydgoszczy

oraz  członkowi Komisji Rewizyjnej obecnej kadencji

 

Panu Jarosławowi Wilińskiemu

serdeczne wyrazy współczucia z powodu śmierci Matki

 

składa

Zarząd, Komisja Rewizyjna oraz Pracownicy KPZHiU w Bydgoszczy

Kilometry Dobra to kampania organizowana przez Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu już po raz drugi. Ma ona za zadanie wspierać organizacje charytatywne w gromadzeniu funduszy na cele statutowe oraz rozwój działalności. Zebrane pieniądze są zamieniane na monety jednozłotowe i biorą udział w próbie pobicia rekordu Guinnessa w kategorii „najdłuższy szereg monet o jednym nominale”.

Czytaj więcej...