Przedsiębiorco! Eksportujesz? Chcesz poprawić wyniki Twojej firmy i wzmocnić jej konkurencyjność na zagranicznym rynku? Skorzystaj z bezpłatnych szkoleń z zakresu eksportu i Społecznej Odpowiedzialności Biznesu w ramach projektu „Klucz do eksportu – szkolenia dla MMŚP”!

Czytaj więcej...

W dniu 28 maja 2014 roku w siedzibie Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Handlu i Usług w Bydgoszczy odbył się XXXVIII Zwyczajny Zjazd Delegatów KPZHiU w Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

To już 18 edycja konkursu, którego celem jest m.in. wyróżnienie i promocja produktów lub usług z regionu inowrocławskiego, promowanie wizerunku zaangażowanych firm przyczyniających się do rozwoju regionu, a także przekonanie mieszkańców do produktów wytworzonych lokalnie, w oparciu o lokalne surowce i cechujących się wysoką jakością.

Czytaj więcej...

Zarząd Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Handlu i Usług w Bydgoszczy

informuje, iż po weryfikacji formalno-prawnej

potwierdza, iż w Zwyczajnym Wyborczym Zjeździe Delegatów

uczestniczyć mogą wszystkie osoby, które złożyły oświadczenia

potwierdzające chęć uczestnictwa w Zjeździe tj. 24 osoby.

Odliczenie VAT od zakupu czy eksploatacji samochodów osobowych uzależniona będzie od sposobu jego wykorzystywania. Od wydatków związanych z używaniem samochodu osobowego zarówno w działalności gospodarczej jak i potrzeby prywatne będzie można odliczyć 50% VAT (bez limitu kwotowego).

Czytaj więcej...