Od 1 stycznia 2015 r. wejdą w życie przepisy, w myśl których, kolejne grupy zawodowe będą musiały rejestrować sprzedaż za pomocą kasy fiskalnej - niezależnie od uzyskanego obrotu.

Czytaj więcej...

W dniu 12 listopada, jak co roku przy okazji Święta Zmarłych Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Stefan Zeyda oraz Wiceprezesi Zbigniew Dąbrowski oraz Bernard Kończak, a także Dyrektor Leszek Rutkowski w nastroju zadumy zapalili znicze i złożyli kwiaty na grobach, tych których wśród nas już nie ma, lecz pozostają w naszej pamięci: Prezesa Jana Macioszczyka oraz koleżanek i kolegów związanych z KPZHiU: Henryka Tobolskiego, Anity oraz Zdzisława Wiśniewskich.

Czytaj więcej...

Zarząd Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Handlu i Usług w Bydgoszczy

z przykrością informuje, iż  w dniu 03.11.2014 r. zmarł 

Lech Dąbrowski

długoletni członek naszej organizacji,

odznaczony Złotą Odznaką Naczelnej Rady Zrzeszeń Handlu i Usług w Warszawie

oraz Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski

Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się dnia 06.11.2014 r.

o godz. 12.45 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo w Bydgoszczy

W dniu 9 października 2014 r. w Sali Białej Urzędu Miasta Poznania odbyła się konferencja naukowa: Handel i Usługi – Poznań 2020 rok zorganizowana z okazji jubileuszu 110 lat działalności Wielkopolskiego Zrzeszenia Handlu i Usług.

Jubileusz 110-lecia WZHiU w Poznaniu był bardzo miłą i podniosłą uroczystością, w której udział wzięli goście z całej Polski.

Na zaproszenie Prezesa Wielkopolskiego Zrzeszenia Handlu i Usług w uroczystym spotkaniu oraz sesji jubileuszowej z okazji 110-lecia Wielkopolskiego Zrzeszenia  uczestniczyli Zbigniew Dąbrowski oraz Bernard Kończak -Wiceprezesi KPZHiU w Bydgoszczy.

Czytaj więcej...