Dnia 22 maja br. w siedzibie Kujawsko - Pomorskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy odbyło się Walne Zgromadzenie Delegatów.

 W obradach Walnego Zgromadzenia Delegatów wzięli udział delegaci z Cechów zrzeszonych w Izbie oraz zaproszeni goście, w tym również Prezes Kujawsko- Pomorskiego Zrzeszenia Handlu i Usług w Bydgoszczy Jan Sielski. 

Czytaj więcej...

W dniu 20.05.2015 r. w Urzędzie Miasta Inowrocławia odbyło się posiedzenie Kapituły Konkursu "Najlepszy Produkt Roku - Inowrocław 2015". W pracach Kapituły z ramienia Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Handlu i Usług w Bydgoszczy uczestniczył Leszek Rutkowski Dyrektor KPZHiU w Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

18 maja br. w Operze Nova odbył się finał Złotej Setki Pomorza i Kujaw 2014. Uroczysta Gala Laureatów, organizowana co roku, pod patronatem "Gazety Pomorskiej" i Urzędu Marszałkowskiego..

Pod lupę wzięto duże, średnie i małe przedsiębiorstwa działające na terenie, na jakim ukazuje się "Gazeta Pomorska".

Czytaj więcej...

Spotkanie odbędzie  się  28 maja 2015 w Bydgoszczy objęte zostało patronatem Ministra Skarbu Państwa i  zakłada zarówno prezentacje multimedialne, debaty jak i spotkania „stolikowe”.

Osoby zainteresowane prosimy o potwierdzanie chęci udziału w spotkaniu poprzez rejestrację na stronie  http://www.gpw.pl/kapital-dla-rozwoju

Czytaj więcej...

W dniu 11 maja br o godz. 10.30 w Restauracji Co w Bydgoszczy Związek Pracodawców – Dzierżawców i Właścicieli Rolnych zorganizował Seminarium i Walne Zebranie Członków Związku. Na zaproszenie Prezesa Związku Pana Romana Wiatrowskiego w seminarium oraz zebraniu uczestniczył Prezes KPZHiU Pan Jan Sielski oraz Dyrektor  KPZHiU Leszek Rutkowski.

Czytaj więcej...