W dniu 28 maja 2014 roku w siedzibie Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Handlu i Usług w Bydgoszczy odbył się XXXVIII Zwyczajny Zjazd Delegatów KPZHiU w Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

To już 18 edycja konkursu, którego celem jest m.in. wyróżnienie i promocja produktów lub usług z regionu inowrocławskiego, promowanie wizerunku zaangażowanych firm przyczyniających się do rozwoju regionu, a także przekonanie mieszkańców do produktów wytworzonych lokalnie, w oparciu o lokalne surowce i cechujących się wysoką jakością.

Czytaj więcej...

Zarząd Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Handlu i Usług w Bydgoszczy

informuje, iż po weryfikacji formalno-prawnej

potwierdza, iż w Zwyczajnym Wyborczym Zjeździe Delegatów

uczestniczyć mogą wszystkie osoby, które złożyły oświadczenia

potwierdzające chęć uczestnictwa w Zjeździe tj. 24 osoby.

Odliczenie VAT od zakupu czy eksploatacji samochodów osobowych uzależniona będzie od sposobu jego wykorzystywania. Od wydatków związanych z używaniem samochodu osobowego zarówno w działalności gospodarczej jak i potrzeby prywatne będzie można odliczyć 50% VAT (bez limitu kwotowego).

Czytaj więcej...

W dniu 3 kwietnia 2014 r., o godzinie 11:00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta Bydgoszczy (ul. Jezuicka 1, II piętro)  odbędzie się konferencja informacyjno-promocyjna na rzecz upowszechnienia i podsumowania IV edycji projektu pn. „Nauczyciel zawodu w praktyce”.

Czytaj więcej...