Pracodawcy Pomorza i Kujaw ogłaszają nabór Wniosków o udzielenie wsparcia w ramach projektu "Voucher badawczy" w Konkursie nr 2.

Czytaj więcej...

W dniu 18 grudnia 2013 roku w siedzibie Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Handlu i Usług w Bydgoszczy odbyło się coroczne Spotkanie Wigilijne, w którym uczestniczył Pan Stefan Zeyda –Przewodniczący Rady Kupieckiej KPZHiU, członkowie Zarządu oraz Pracownicy KPZHiU.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie Handlu i Usług w Bydgoszczy po raz kolejny razem z Okręgową Izbą Pielęgniarek i Położnych w Bydgoszczy zorganizowało imprezę „BIAŁA SOBOTA NA TARGOWISKU”, która odbyła się w dniu 7 grudnia 2013 roku,

Czytaj więcej...

W dniach 3-5 grudnia 2013 roku odbyło się trzecie posiedzenie Konwentu Marszałków Województw RP na Kujawach i Pomorzu. Było to ostatnie spotkanie szefów samorzadowych administracji województw w ramach półrocznego przewodnictwa naszego regionu w konwencie. W III Konwencie Marszałków Województw RP uczestniczył Prezes KPZHiU w Bydgoszczy Krzysztof Hadrysiak. Tematami przewodnimi grudniowych obrad były gospodarka, innowacyjność, współpraca nauki i biznesu, a także nowa perspektywa finansowa Unii Europejskiej. 

Czytaj więcej...

Konferencja „Voucher badawczy jako instrument wspierania innowacyjności MSP” zorganizowana została 27.11.2013 r. przy okazji zakończenia „Programu pilotażowego w województwie kujawsko-pomorskim Voucher badawczy” i inauguracji nowego projektu „Voucher badawczy”.

Czytaj więcej...