Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (TARR) serdecznie zaprasza przedsiębiorców do udziału w konferencji Europejski Tydzień Kreatywności, która odbędzie się 28-29 października w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Toruńskim Parku Technologicznym.

Czytaj więcej...

Rozpoczęła się dziewiąta edycja konkursu dla pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne Lodołamacze 2014, której organizatorem jest Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych. Ideą konkursu Lodołamacze jest wyłonienie i nagradzanie osób prywatnych i pracodawców wybitnie angażujących się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia społecznego i zawodowego.

Czytaj więcej...

Kujawsko-pomorskie dożynki wojewódzkie odbyły się 7 września w Łabiszynie w powiecie żnińskim. Współgospodarzami regionalnego święta plonów byli Marszałek województwa, Starosta żniński, Burmistrz Łabiszyna i Ordynariusz diecezji bydgoskiej Biskup Jan Tyrawa.

Czytaj więcej...

W całym kraju trwa prowadzona m. in. przez Administrację Podatkową akcja „Weź paragon". Przedsięwzięcie to realizowane jest dwutorowo, podejmowane są zarówno działania o charakterze kontrolnym, jak i informacyjno-edukacyjnym. Jej celem jest przede wszystkim podniesienie poziomu świadomości zarówno sprzedawców jak i kupujących o korzyściach płynących z wydawania i brania paragonu.

Czytaj więcej...

Na zaproszenie Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy oddział Kujawsko-Pomorski w Bydgoszczy ul. Dworcowa 87 w obchodach XV Gali Dekarzy w Wieliczce udział wzięli Wiceprezes KPZHiU w Bydgoszczy Bernard Kończak z małżonką oraz Delegat, członek KPZHiU Mirosław Roszko z małżonką – członkowie Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy.

Czytaj więcej...