W całym kraju trwa prowadzona m. in. przez Administrację Podatkową akcja „Weź paragon". Przedsięwzięcie to realizowane jest dwutorowo, podejmowane są zarówno działania o charakterze kontrolnym, jak i informacyjno-edukacyjnym. Jej celem jest przede wszystkim podniesienie poziomu świadomości zarówno sprzedawców jak i kupujących o korzyściach płynących z wydawania i brania paragonu.

Czytaj więcej...

Na zaproszenie Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy oddział Kujawsko-Pomorski w Bydgoszczy ul. Dworcowa 87 w obchodach XV Gali Dekarzy w Wieliczce udział wzięli Wiceprezes KPZHiU w Bydgoszczy Bernard Kończak z małżonką oraz Delegat, członek KPZHiU Mirosław Roszko z małżonką – członkowie Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy.

Czytaj więcej...

 Z okazji 70 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki i Prezydent Miasta Torunia Michał Zaleski zaprosili władze Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Handlu i Usług w Bydgoszczy na uroczystości upamiętniające rocznicę Powstania.

Czytaj więcej...

W dniu 17.06.2014 r. Komisja Gospodarki Przestrzennej Rady Miasta Bydgoszczy zaprosiła na posiedzenie do Ratusza przedstawicieli Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Handlu i Usług w Bydgoszczy.

Czytaj więcej...