27 stycznia 2012r. w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Nakle nad Notecią odbędzie się posiedzenie Powiatowej Rady Zatrudnienia, w której uczestniczyć będzie Pani Danuta Kończak - członek KPZHiU.

Zamierzasz rozpocząć własną działalność gospodarczą? Fundacja Ekspert - Kujawy w Inowrocławiu zaprasza do udziału w projekcie  „WSPARCIE PROCESÓW ADAPTACYJNYCH I MODERNIZACYJNYCH NA KUJAWACH I PAŁUKACH".

Fundacja zaprasza osoby bezrobotne, których stosunek pracy wygasł lub został rozwiązany z przyczyn dotyczących zakładu pracy (nie dotyczących pracownika) w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy przed dniem przystąpienia do projektu z 3 powiatów: inowrocławskiego, mogileńskiego i żnińskiego

Wsparcie dla osób zamierzających rozpocząć własną działalność gospodarczą, w tym:
- Szkolenie „ABC Przedsiębiorczości,"
- Wsparcie doradcze w zakresie biznesplanu,
- Przyznanie środków finansowych na rozwój przedsiębiorczości w wysokości do 40 tys. zł,
- Doradztwo w zakresie prowadzenia działalności,
- Wsparcie pomostowe przez pół roku w wysokości do 1317zł miesięcznie,
- Monitoring prowadzenia działalności.

Rekrutacja trwa do 21.01.2011 r.

Fundacja Ekspert - Kujawy prosi o jak najszybszy kontakt:
Anna Białka, tel.: (52) 357 62 15, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ewa Matusiak, tel.: (52) 357 62 15, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Urząd Miasta Bydgoszczy zaprasza na uroczyste otwarcie II Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Bydgoszczy w dniu 16 listopada br. o godz. 10.00w Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej przy ul. Królowej Jadwigi 14.

Czytaj więcej...

Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych
wypełnionych nadzieją budzącej się do życia

wiosny i wiarą w sens życia,
pogody w sercu i radości 
oraz smacznego Święconego w gronie
najbliższych osób

szczerze życzy Zarząd i pracownicy Kujawsko-Pomorskiego

 Zrzeszenia Handlu i Usług w Bydgoszczy