Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza wszystkich przedsiębiorców do udziału w spotkaniu informacyjnym Rynek hiszpański – uwarunkowania współpracy gospodarczej, które odbędzie się 20 lutego 2018 roku od godz. 10.00 na terenie Toruńskiego Parku Technologicznego, przy ul. Włocławskiej 167. Partnerem spotkania jest Polsko – Hiszpańska Izba Gospodarcza. 

data wydarzenia: 20 lutego 2018 r., od godz. 10:00

miejsce wydarzenia: Toruński Park Technologicznyul. Włocławska 167, Toruń

Czytaj więcej...

Ministerstwo Finansów zachęca przedsiębiorców, aby założyli już teraz bezpłatny profil zaufany (eGO) i byli gotowi do wysyłki obowiązkowego JPK_VAT za styczeń. Instrukcja jak to zrobić dostępna jest na pz.gov.pl. Profil zaufany (eGO) upraszcza kontakt z administracją skarbową oraz umożliwia załatwianie wielu innych spraw urzędowych.

UWAGA! Pierwszy JPK_VAT (za styczeń) należy przesłać do 26 lutego 2018 r. Przesyłka plików JPK_VAT możliwa jest wyłącznie drogą elektroniczną.

Czytaj więcej...

W dniu 17 stycznia 2018 roku odbyło się zorganizowane przez Prezydenta Sejmiku Gospodarczego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w porozumieniu z Bankiem Gospodarstwa Krajowego - „Śniadanie z Bankiem”.

Spotkanie miało na celu przybliżenie przedsiębiorcom z sektora MŚP informacji na temat możliwości rozwoju oraz pozyskania dodatkowych środków unijnych. Spotkanie umożliwiło także bezpośredni kontakt z Dyrektorem Banku w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Wśród zaproszonych członków Sejmiku Gospodarczego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w „Śniadaniu z Bankiem” wzięli udział Jan Sielski Prezes KPZHiU, Bernard Kończak - Wiceprezes KPZHiU oraz Leszek Rutkowski - Dyrektor KPZHiU w Bydgoszczy.

W dniu 13 grudnia 2017 roku w siedzibie Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Handlu i Usług w Bydgoszczy odbyło się Przedświąteczne posiedzenie Komisji Rewizyjnej.

Podczas spotkania przedyskutowano wszystkie punkty porządku obrad, a następnie Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Pan Stefan Zeyda oraz Członkowie Zarządu Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Handlu i Usług w Bydgoszczy złożyli wszystkim zebranym życzenia świąteczno-noworoczne.

W minioną sobotę (9 grudnia ) na Targowisku „Białe” odbył się festyn Mikołajkowy zorganizowany przez Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie Handlu i Usług w Bydgoszczy. Festyn cieszył się dużym zainteresowaniem nie tylko klientów, ale również samych kupców. W czasie trwania imprezy zaszczycili nas swoją obecnością znakomici goście, między innymi Lech Zagłoba-Zygler -Wiceprzewodniczący Rady Miasta Bydgoszczy.

Targowisko odwiedził również Święty Mikołaj, który dla każdego miał coś słodkiego.

Podczas festynu Mikołajkowego ugoszczono naszych kontrahentów – kupców Targowiska tradycyjną wojskową grochówką.

Wszystkim, którzy uczestniczyli w festynie bardzo dziękujemy i życzymy udanych przedświątecznych zakupów.

 

Zarząd Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Handlu i Usług w Bydgoszczy